2
2

press to zoom
1
1

press to zoom
2
2

press to zoom
1/2
o nas

Chcesz się dowiedzieć czym jest wspólnota chrześcijańska ? zaglądnij tutaj...

zgłoszenia

Tutaj możecie zadawać  pytania oraz zgłosić swoją chęć przyłączenia się do wspólnoty... 

poproś o modlitwę

Potrzebujesz modlitwy za siebie, swoją rodzinę czy kogoś bliskiego?

skorzystaj z formularza...

Terminy spotkań

O Ojcostwie 

CO TO JEST MIŁOŚĆ ?

WŁĄCZ POLSKIE NAPISY !!!

Akt zawierzenia rodziny Sercu Jezusowemu

Akt poświęcenia się rodziny

Najświętszemu Sercu

Pana Jezusa

 

 

  Najświętsze Serce Jezusa, objawiłeś życzenie swoje św. Marii Małgorzacie, że chcesz panować w chrześcijańskich rodzinach. Przychodzimy więc dzisiaj, by uznać całkowite panowanie Twoje nad naszą rodziną. Chcemy odtąd Twoim życiem żyć, chcemy w sobie te cnoty pielęgnować, za które już tu na ziemi pokój obiecałeś, chcemy daleko od siebie odeprzeć ducha tego świata, na którego rzuciłeś przekleństwo.


     Panuj więc nad naszym rozumem przez prostotę wiary, panuj też przez swą miłość nad sercami naszymi, które niech całkowicie nią zapłoną. Chcemy je w Twojej żarliwej miłości utrzymywać przez częste przyjmowanie Komunii św.

 

   Racz, Boskie Serce, przewodzić naszym zebraniom, błogosław nasze duchowne i doczesne przedsięwzięcia, rozpraszaj nasze troski, uświęcaj nasze pociechy i łagódź nasze cierpienia. Gdyby zaś który z nas miał kiedyś nieszczęście Cię zasmucić, to przypomnij mu, że Ty, Serce Jezusowe, jesteś dobrotliwe i miłosierne dla grzeszników żalem przejętych. A gdy przyjdzie godzina rozłąki, gdy śmierć przyjdzie i okryje nas żałobą, chcemy wszyscy, tak ci, co umierają, jak ci, co na tym świecie zostają, poddać się Twym odwiecznym wyrokom.

 

   Chcemy pocieszać się tą myślą, że przyjdzie dzień, kiedy cała nasza rodzina w niebie złączona, na zawsze sławę Twoją i Twe dobrodziejstwa wychwalać będzie.

 

   Niepokalane Serce Maryi i chwalebny Patriarcha, Józef św., niech Ci przedłożą to poświęcenie, a nam je przypominają przez wszystkie dni życia naszego. Niech żyje Serce Jezusa, naszego Króla i Ojca. Amen.